Ehituse peatöövõtt

Ehituse peatöövõtt Mercur Trust OÜ'ga on sujuv, mugav ning kiire. Vali meid!

Mercur Trust OÜ – nagu ka nimest võib välja lugeda on usaldusväärne ehitusfirma, mille põhikohal on klient. Ehituse peatöövõtt on üks meie põhilisi valdkondi. Hoolitseme selle eest, et kogu projekt saaks tehtud eeskujulikult, arvestades tellija soove ning pidades kinni tähtaegadest.

Meil on väga pühendunud ja kogenud meeskond, tagame optimaalse paindlikkuse ja võimaldame läheneda igale kliendile personaalselt.

Ehituse peatöövõtt toimub mitmes etapis. Suurema hulga ehitustöödest teostame ise, kuid tellime ka töid meie väljakujunenud usaldusväärsetelt partneritelt. Juhime projekti hoides silma peal igas etapis.

Ehituse peatöövõtt hõlmab järgnevat:

Kuna tegeleme igapäevaselt ka ise ehitusega, sandwich paneelide paigaldusega, laohoonete ja tootmishallide ehitusega, siis saame paljud asjad oma meeskonna siseselt teostatud. Meie peamised ehitusvaldkonnad on eramud, elukondlikud hooned, ärihooned (kaasa arvatud tootmishooned ja laohooned), kuid kui teil on mõni eriprojekt, siis lööme ka seal meelsasti kaasa!

Kui otsid omale ehituse peatöövõtu partnerit, siis võta meiega julgesti ühendust. Meil on kogemus selles vallas ning ehituse peatöövõtt meiega on lihtne ja mugav!

Meile on väga tähtis pakkuda võimalikult kvaliteetset ehitusteenust ja olla oma klientidele usaldusväärne partner.

Ehituse peatöövõtt VALDKONNAD

Projekteerimine

Hoonete planeerimisel ja projekteerimisel tagame projekteerimise projektijuhtimise, mille käigus tagatakse kõigi projekteerimisel osalevate inseneride koostöö võimaliku hea lõpptulemuse saavutamise nimel.

Projektijuhtimine

Hoolitseme selle eest, et sinu projekt valmiks õigel ajal ning ka selle eest, et kõik tööd oleks teostatud korrektselt. Selleks kaasame projekti vaid korralikud ehitusfirmad.

Ehitus

Vastavalt ehitusvaldkonnast paneme ka ise käed külge. Meil on enam kui 15 aastane kogemus ehituses ning meie töötajad on oma ala spetsialistid. Kanname hoolt, et kõigil oleks vajalik ning järjepidev väljaõpe.

Ehitusjärelvalve

Ehituse peatöövõtu läbivaks osaks on ehitusjärelvalve. Tänu pikaajalisele kogemusele suudame pakkuda suurepärast järelvalvet terve projekti vältel.

Võta ühendust

Kontakt
+372 515 4599
+372 525 8736
info@mercur.ee
Tänud! Võtame teiega peatselt ühendust.
We're sorry, but something went wrong
© 2021 Mercur Trust

Kasutame parima kasutajakogemuse tagamiseks lehel küpsiseid, jätkates lehe kasutamist nõustud sellega. lisainformatsioon

Küpsiste salvestamine lehel on vaikimisi lubatud, et tagada parima kasutuskogemus. Jätkates lehe kasutamist ilma oma veebilehitseja küpsise seadeid muutmata või vajutades "Nõustu" nõustud sa nende tingimustega. Kasutame küpsiseid veebilehe keele valikul ning Google Analytics programmiga veebilehe kasutussageduse hindamiseks.

Sulge