Ettevõttest

Mercur Trust OÜ on enam kui 10-aastase ajalooga ehitusettevõte.

Meil on väga pühendunud ja kogenud meeskond, tagame optimaalse paindlikkuse ja võimaldame läheneda igale kliendile personaalselt.

Tunneme ennast väga kindlalt järgmistes ehitusvaldkondades:

  • Muinsuskaitseliste hoonete rekonstrueerimine
  • Energiatõhusate ja eksklusiivsete eramute ehitus
  • Tööstus- ja mitteeluhoonete projekteerimine ja ehitus
  • Väga suurt täpsust nõudvad üldehitustööd – autokaalud, tööstusseadmete vundamendid, hoidlad jne
  • Projektijuhtimise teenus

 

Meile on väga tähtis pakkuda võimalikult kvaliteetset ehitusteenust ja olla oma klientidele usaldusväärne partner.

MEIE TEENUSED

EHITUS

Mercur Trust OÜ tegutseb peamiselt ehitusvallas, olles ametis mitmesuguste hoonete planeerimise ja valmis ehitamisega. Meie meeskond on ehituserialal oma teadmisi ja oskusi lihvinud juba 15 aastat.

Projekteerimine

Projekteerime nii eluruume kui ka mitteeluruume. Hoonete planeerimisel ja projekteerimisel tagame projekteerimise projektijuhtimise, mille käigus tagatakse kõigi projekteerimisel osalevate inseneride koostöö võimaliku hea lõpptulemuse saavutamise nimel.

Renoveerimine

Pakume ehitiste renoveerimist, restaureerimist ja rekonstrueerimist. Meil on üle 10-aastane kogemus hoonete ümberehitamisel ja (autentsel) renoveerimisel. Meil on ka muinsuskaitse tegevuslitsents.

ASTRON

Oleme ASTRON-i hoonete paigaldamise ametlik partner. ASTRON-i metallkonstruktsioonhoonetel on kiire ja paindlik projekteerimisprotsess, kus hoone projekt valmib mõne päevaga.

Võta ühendust

Kontakt
+372 515 4599
+372 525 8736
info@mercur.ee
Tänud! Võtame teiega peatselt ühendust.
We're sorry, but something went wrong
© 2021 Mercur Trust

Kasutame parima kasutajakogemuse tagamiseks lehel küpsiseid, jätkates lehe kasutamist nõustud sellega. lisainformatsioon

Küpsiste salvestamine lehel on vaikimisi lubatud, et tagada parima kasutuskogemus. Jätkates lehe kasutamist ilma oma veebilehitseja küpsise seadeid muutmata või vajutades "Nõustu" nõustud sa nende tingimustega. Kasutame küpsiseid veebilehe keele valikul ning Google Analytics programmiga veebilehe kasutussageduse hindamiseks.

Sulge