PROJEKTEERIMINE

Projekteerimine on loominguline ja tehniline protsess, mille käigus korraldatakse uuringud, tehakse planeeringud ja luuakse ehitusprojekt.
Projekteerimine on teenus, mille käigus konsulteeritakse tellijat tehnilistes küsimustes ning nõustatakse normdokumentide ja õigusaktide vallas.

Peame äärmiselt tähtsaks, et enne hoone planeerimist saaksid kõik osalised kokku – tellija, projekteerija, ehitaja ja haldaja –, mis tagab optimaalsete kuludega hoone püstitamise ja hea lõpptulemuse.
Projekteerime nii eluruume kui ka mitteeluruume.

Hoonete planeerimisel ja projekteerimisel tagame projekteerimise projektijuhtimise, mille käigus tagatakse kõigi projekteerimisel osalevate inseneride koostöö võimaliku hea lõpptulemuse saavutamise nimel.

Ehituslik nõustamine on professionaalne tehniline nõustamisteenus ehituse ettevalmistuse, projekteerimise, ehitamise ja ekspluateerimise ajal. Nõustamisteenust võite vajada näiteks äriplaani koostades, hoonete laiendamisele mõeldes või projekteerijat-ehitajat valides. Nõustamisteenuse käigus leiame lahenduse igale tehnilisele küsimusele.

Kahjuks jõutakse selles vallas spetsialistide jutule tihti alles siis, kui on tehtud märkimisväärseid kulutusi või pöördumatuid vigu.
Konsulteerides õigel ajal vastava ala spetsialistiga, saate tülikaid probleeme vältida.

Võta ühendust

Kontakt
+372 515 4599
+372 525 8736
info@mercur.ee
Tänud! Võtame teiega peatselt ühendust.
We're sorry, but something went wrong
© 2021 Mercur Trust

Kasutame parima kasutajakogemuse tagamiseks lehel küpsiseid, jätkates lehe kasutamist nõustud sellega. lisainformatsioon

Küpsiste salvestamine lehel on vaikimisi lubatud, et tagada parima kasutuskogemus. Jätkates lehe kasutamist ilma oma veebilehitseja küpsise seadeid muutmata või vajutades "Nõustu" nõustud sa nende tingimustega. Kasutame küpsiseid veebilehe keele valikul ning Google Analytics programmiga veebilehe kasutussageduse hindamiseks.

Sulge