Sandwich paneel

Sandwich paneel on hea ja kiire lahendus ehituses!

Sandwich paneel on kiire ja kauakestev lahendus hoone ehitamisel! Ehitame tihti hooneid kasutades sandwich paneeli.
Mis on sandwich paneel?
Tegemist on seinapaneeli tüübiga. Paneeliga on mugav ja kiire ehitada üles omale sobilik hoone. Peamiselt meie Mercuris kasutame oma ehituses sandwichi ärihoonete rajamisel – laohoonete ning tootmishoonete ehitusel.
Kas oled mõelnud vahel mõnda ehitusobjekti jälgides, et see saab imekiirelt valmis? Sellise kiire hoone valmimisel on tihti kasutusel sandwich paneel, sest selle paigaldus on väga kiire ja lihtne. Olenemata oma lihtsusest on mõistlik kaasata projekti ehitaja, sest sama paneel ei sobi kõikjale ning on väga tähtis, et erinevatel avadel ja objekti tüüpidel valitakse õige paneel.
Kui soovid rajada omale hoone selle paneeliga, siis võta meiega julgelt ühendust! Meie pikaajaline kogemus sandwich paneeli paigalduses annab Teile kindla garantii, et Teie hoone saab rajatud korrektselt.

Sandwich paneeli head omadused

Hea isolatsioon

Paneelide täiteaineks on polüisotsüanuraatvaht, millel on suurepärane soojusjuhtivuse koefitsient.

Vähem heli ja müra

Valides õige täitematerjaliga paneeli on väljast tulenev heli pea olematu. Samuti summutab paneel ka tootmishoone siseheli

Vastupidav ilmastikule

Paneel peab hästi vastu nii vihmale, lumele kui ka päikesele. Lisaks sellele on sandwich paneel hea koormustaluvusega.

Minimaalne kulu

Tänu paigalduse kiirusele ning lihtsusele säästad ehituskuludelt hea summa!

Näiteid sandwich paneeli kasutusest

Võta ühendust

Kontakt
+372 515 4599
+372 525 8736
info@mercur.ee
Tänud! Võtame teiega peatselt ühendust.
We're sorry, but something went wrong
© 2021 Mercur Trust

Kasutame parima kasutajakogemuse tagamiseks lehel küpsiseid, jätkates lehe kasutamist nõustud sellega. lisainformatsioon

Küpsiste salvestamine lehel on vaikimisi lubatud, et tagada parima kasutuskogemus. Jätkates lehe kasutamist ilma oma veebilehitseja küpsise seadeid muutmata või vajutades "Nõustu" nõustud sa nende tingimustega. Kasutame küpsiseid veebilehe keele valikul ning Google Analytics programmiga veebilehe kasutussageduse hindamiseks.

Sulge